Privātprakses īpašnieka grāmatvedības ABC

2. martā no plkst.10.00 – 13.00 Latvijas konsultatīvas associācija aicinā piedalīties seminārā “Privātprakses īpašnieka grāmatvedības ABC”, ko vadīs psiholoģe, profesionāla grāmatvede ar septiņpadsmit gadu pieredzi sabiedrību ar ierobežotu atbildību, biedrību, nodibinājumu, reliģisku organizāciju un individuālo komersantu grāmatvedības kārtošanā un auditā Sandra Dzilna. Seminārs domāts speciālistiem, kuri plāno atvērt privātpraksi vai vēlas uzlabot esošo. Bieži nākas saskarties ar jautājumiem – kā pareizi reģistrēt saimniecisko darbību, kādu nodokļu maksātāja formu izvēlēties. Kurš veids būtu piemērotāks nodokļu aprēķina ziņā, kurš vienkāršāks, lai nebūtu jāpiesaista papildu speciālists nodokļu aprēķinam un atskaišu iesniegšanai. ko vadīs psiholoģe, profesionāla grāmatvede Sandra Dzilna.

 Ja Jums ir kādi konkrēti jautājumi par privātprakses grāmatvedību, lūdzu, iesūtīt uz e-pastu  sanndrra@inbox.lv līdz 2018. gada 21. februārim. Vadoties no aktualitātes, atbilde tiks sniegta vai nu individuāli, vai tiks iekļauta semināra gaitā. Pēc semināra no plkst.14.00 – 15.30 jurista, psihoterapeita Rolanda Bortašenoka lekcija par datu aizsardzību.

Dalības maksa seminārā 1 cilv./EUR
Psihologi, supervizori u.c.interesenti 20.-
Latvijas Konsultatīvās psiholoģijas asociācijas biedri;

Latvijas Veselības psiholoģijas asociācijas biedri.

10.-

Seminārs notiks RSU telpās, Dzirciema ielā 16, C korpusā 1A telpā.

Pusdienas pārtraukums no 13.00 – 14.00 (var paēst RSU telpās esošajā kafejnīcā). Dalības maksa par semināru jāpārskaita: Biedrība “Latvijas Konsultatīvās psiholoģijas asociācija “, Reģistrācijas Nr. 40008241441. Bankas konts: LV02HABA0551042601411Ja Jums rodas jautājumi, lūdzu, sazinieties ar LKoPa pārstāvjiem: konsultativapsihologija@gmail.com; tālr. 29144606

Sharing is caring!