Psiholoģijas dienas 2020

Labdien, kolēģi un sadarbības partneri! Atgādinām, ka joprojām ir iespējams pieteikties dalībai Psiholoģijas dienām 2020, kas šogad noritēs no 16. līdz 24. oktobrimŠī gada tēma būs: “Psiholoģiskā izvērtēšana, atzinumi un konsultēšana tiešsaistē un klātienē”, kur Covid 19 krīzes iespaidā īpaši akcentēsim psihologa darba nianses, strādājot attālināti – tiešsaistē, izmantojot viedās tehnoloģijas. Atgādinām arī, ka LPB Padomē tapusi ideja iedibināt nozares balvu “GADA PSIHOLOGS”, lai veicinātu nozares speciālistu motivāciju veidot un realizēt uz ētiskiem un likumīgiem principiem balstītu praksi un popularizētu mūsdienu psiholoģijas zinātnes atziņas sabiedrībā. 

Tas būs īpašs notikums, kas Psiholoģijas dienu 2020 ietvaros norisināsies pirmo reizi, dodot iespēju izteikt atzinību un pateicību psihologiem, kuri snieguši īpašu ieguldījumu sabiedrības psihiskās veselības nodrošināšanā un/ vai sasnieguši izcilus rezultātus pētniecībā.
Mēs ļoti ceram, ka izmantosiet šo nedēļu, lai kopā ar mums veidotu interesantus pasākumus visplašākajam klausītāju lokam un satiktos ar kolēģiem gan noteiktu psiholoģijas jomu ietvaros, gan starp tām. Apzinot aktuālo situāciju valstī un izmantojot jau apgūtās prasmes strādāt attālināti, aicinām plānot pasākumus ne tikai klātienē, bet arī tiešsaistē.

Vairāk informācijas pielikumā! Lūdzam pārsūtīt šo informāciju ikvienam, kam tā būtu aktuāla. Pieteikumus līdz 15. septembrim aicinām iesniegt šeit: https://forms.gle/dY5PSC4cprx1Nt4FA

No sirds ceram uz atsaucību, idejām un ierosinājumiem, lai šīs Psiholoģijas dienas būtu neaizmirstams un pieredzes bagāts notikums ikvienam no mums!

Sharing is caring!