Telepsiholoģija: Iespējas un ierobežojumi, specifika un efektivitāte, situācija pasaulē un Latvijā

Godātie LVPA biedri! Aicinām piedalīties seminārā “Telepsiholoģija: Iespējas un ierobežojumi, specifika un efektivitāte, situācija pasaulē un Latvijā, nākotnes perspektīva” 2021. gada 19. janvārī no plkst. 16:00 – 17:00 (Tiešsaistē, platformā ZOOM) Semināru vadīs: Zane Gulbe, Mg. psych., praktizējošs klīniskais un veselības, izglītības un skolu psihologs, RSU lektora p.i. Semināra mērķis: Piedāvāt labākās pašreiz pieejamās vadlīnijas psihologa profesionālajā darbībā, iekļaujot telekomunikāciju tehnoloģijas psiholoģisko pakalpojumu sniegšanā/konsultēšanā attālināti, kā arī iepazīstināt ar pieejamo informāciju par telepsiholoģijas praksi pasaulē, kā arī tās piemērošanu Latvijā. Diskusija par izmaiņām psihologa profesionālajā darbībā kopš COVID-19 pandēmijas Latvijā sākuma (2020. gada marta).

Seminārā ietvertie aspekti: telepsiholoģijas iespējas un ierobežojumi, telepsiholoģijas specifika un efektivitāte, situācija pasaulē un Latvijā, nākotnes perspektīva, diskusija par izmaiņām psihologa profesionālajā darbībā kopš COVID-19 pandēmijas Latvijā sākuma (2020. gada marta).

Semināra norises vieta:

(Tiešsaiste, platforma ZOOM)

Semināra apmeklējuma dalības maksa līdz 15. janvārim 
Pilna maksa 17 EUR
Latvijas Veselības psiholoģijas asociācijas biedriem         Bez maksas
Latvijas Psihologu biedrības biedriem 10 EUR

Dalības maksa par semināru jāpārskaita:
biedrība “Latvijas Veselības psiholoģijas asociācija”
Reģistrācijas Nr. 50008203511
Bankas konts: LV13HABA0551035898804

Lūdzam ievērot reģistrācijas termiņu!


Kontaktinformācija: Ja Jums rodas jautājumi, lūdzu, sazinieties ar Latvijas Veselības psiholoģijas asociācijas pārstāvjiem: infoLVPA@gmail.com; tel.29409313

Foto: Canvas

Sharing is caring!