Veselība un personības attīstība: starpdisciplinārā pieeja 

Aicinam Jūs uz 5. starptautisko zinātniski praktisko konferenci Veselība un personības attīstība: starpdisciplinārā pieeja 2019. gada 25.-27. aprīlīRīgas Stradiņa universitātes Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā Rīgā, Anniņmuižas bulvārī 26a.  Konferences galvenās tēmas: Psiholoģiskā izpēte un izvērtēšana profesionālajā darbībā. Psiholoģiskā palīdzība un atbalsts darbā ar dažādām klientu un pacientu grupām. Profesionālā identitāte, profesionālā kompetence un tās attīstība. Galveno referentu ziņojumi: Kā ik gadu konferencē piedalīsies galvenie referenti no dažādām pasaules valstīm un sniegs ziņojumus par aktualitātēm psiholoģiskajā izvērtēšanā un palīdzībā. Konference norisināsies trīs dienas. To organizē Rīgas Stradiņa universitātes Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes Veselības psiholoģijas un pedagoģijas katedra.

Ar konferenci saistītas aktivitātes

  • 26. aprīlī – RSU Veselības psiholoģijas un pedagoģijas katedras Psiholoģijas zinātniskā pulciņa rīkota olimpiāde – studentu stenda referātu prezentācijas par konferences tēmām
  • 27. aprīlī – gan Latvijas, gan citu valstu vieslektoru vadītas meistarklases, kā arī supervīzijas pie pieredzējušiem kolēģiem

Konference norisināsies trīs dienas. To organizē Rīgas Stradiņa universitātes Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes Veselības psiholoģijas un pedagoģijas katedra.

Konferencē aicināti piedalīties psihologi, veselības aprūpes speciālisti, kā arī citu palīdzošo un izglītojošo profesiju pārstāvji, pētnieki, supervizori un studenti.

Konferences darba valodas: latviešu, angļu. Dalība konferencē – bez maksas. Par dalību konferencē tiks piešķirti 36 tālākizglītības punkti. Sertifikāti par dalību konferencē tiks nosūtīti uz reģistrācijas anketā norādīto e-pasta adresi. Priecāsimies jūs redzēt konferencē, lai kopīgi diskutētu par aktuāliem jautājumiem psiholoģiskajā izpētē un palīdzībā!

Sharing is caring!