Veselīga novecošana

Aicinām bez maksas apgūt senioru grupu vadītāju programu “Kā saglabāt psiholoģisko veselību un apgūt jaunas zināšanas un prasmes?” Programmas, kuras laikā tiks sagatavoti vadītāji darbam ar agrīnā pensijas vecuma cilvēku grupām, mērķis ir sekmēt dzīves kvalitātes paaugstināšanos senioriem, veidojot izpratni par veselīgu novecošanos, veicinot motivāciju īstenot veselīgu dzīvesveidu, kā arī sniedzot prasmes regulārai veselības uzvedības īstenošanai ikdienas dzīvē. Apmācību noslēgumā dalībnieki saņems sertifikātu un tiesības īstenot Veselīgas novecošanās programmu senioru grupās.

Prasības pretendentiem:

  • psihologa, vai mākslas terapeita profesionālā kvalifikācija
  • interese par darbu ar klientiem pirmspensijas un pensijas vecumā
  • iespēja un apņemšanās apmeklēt visas apmācību kursā ieplānotās nodarbības (informāciju par plānojumu skatīt zemāk)
  • iespēja un apņemšanās pildīt mājas uzdevumus, vadot praktiskās nodarbības pašu izveidotās senioru grupās un saņemot supervīziju
  • pieredze darbā ar pieaugušo un/vai senioru grupām tiks uzskatīta par priekšrocību

Nodarbību norises laiks no plkst. 17.00 līdz 20.00. Nodarbību norises datumi:

  • 2018. gada 1., 8., 22. oktobris, 5., 20. novembris, 3., 10., 17. decembris,
  • 2019. gada 14., 21., 28. janvāris un 4., 11., 25. februāris.

Nodarbības notiks Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas Izglītības un tehnoloģiju centrā, Rīgā, Anniņmuižas 26a (Imantā). Lai pieteiktos kursiem, lūdzam līdz 21. septembrim iesūtīt savu CV un īsu motivācijas vēstuli programmas  vadītājai Dr.psych. RSU doc. Jeļenai Koļesņikovai uz e-pastu jelena.kolesnikova@rsu.lv. Vairāk informācijas pa tālruni 29332698 (J.Koļesņikova). Apmācību programma tiek īstenota projekta “Vecums nav šķērslis” ietvaros. Projektu īsteno Latvijas Pensionāru federācija, Rīgas Stradiņa universitāte, Igaunijas Pensionāru biedrību asociācija un Lietuvas Pensionāru savienība Bočiai. Informācija par projektu šeit: http://www.vecumsnavskerslis.lv/lv.

Sharing is caring!